Trabzon ili Akçaabat ilçesinde siz değerli müşterilerine hizmet veren Pulathane Pide Köfte Salonu isimli işletmemiz sunduğu pide, gözleme, poğaça ve börek gibi hizmetler sayesinde müşterilerinin her zaman memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmasını bilmektedir. İşletme olarak hizmet olarak sunduğumuz bu yiyecekleri hazırlama aşamasında kullanmış olduğumuz malzemeler her zaman günlük olarak temin edilmekte ve sunulan yiyeceklerin lezzet oranlarının üst seviyelerde yer almasını sağlamaktadır. İşletme olarak sunmakta olduğumuz yiyecekler siparişleriniz sonrasında hazırlanmakta ve bu sayede sıcak ve lezzetli halleriyle sizlere sunulmaktadır. İşletme olarak sizlere sunduğumuz poğaça, pide, lahmacun ve börek gibi hizmetler karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve bu fiyatlar sayesinde gönlünüzce hizmet alabilmeniz amaçlanmaktadır.

 

İşletme olarak temizlik konusuna çok ayrı bir özen göstermekte ve bu özen sayesinde bünyemizde temizlik elemanları çalıştırmaktayız. Bünyemizde çalışan temizlik elemanlarının yardımı ile işletmemiz günlük olarak temizlik aşamasından geçirilmekte ve bu sayede siz müşterilerimize sunduğumuz hizmet en sağlıklı hali ile sunulmaktadır. İşletme olarak ayrıca bünyemizde çalışan garson elemanlarımıza düzenli olarak sundukları hizmet özelinde eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst seviyelere taşımaktayız.

 

Sizlerin de bu şekilde lezzetli, sağlıklı ve uygun fiyatlı bir hizmet almaya ihtiyacınız var ise eğer Akçaabat pide sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek maddi zorluk yaşamadan istediğiniz gibi bir hizmet alma şansını yakalayabilirsiniz.